♥♥♥ BiriciK AsLıcıLar ♥♥♥
DeqeRli MisafiR Lütfen üye oL Baq ChoK EqLeniCez .. !
YöneTici:Mehtap
DeqeRli MisafiR Lütfen üye oL Baq ChoK EqLeniCez .. !
YöneTici:Mehtap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiriciK AsLı EnveR Fan ForuMlaRına H.qeLdiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."

+2
Edward_AshLey
Bitter^^
6 posters
YazarMesaj
Bitter^^
Admin :))
Bitter^^

AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." Empty
MesajKonu: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptySalı Tem. 28, 2009 12:24 pm

ASLI ENVER: ŞÖHRET BENİ DEĞİŞTİRMEDİ.

12 yaşına kadar İngiltere'de yaşayan Enver, oyunculuk kadar şarkıcılıktada iddalı...İngiltere'de katıldığı solo ses yarışmasında birinci olduğunu anlatan 23 yaşındaki Enver ile "Kavak Yelleri" ni ve idaellerini konuştuk...

Oyunculuğa nasıl karar verdiniz?

İngilterede okurken bizim bir rahibe hocamız vardı.Okulun korosuna girdim.Hocamız sesimi farketti ve beni solo ses yarışmasına teşvik etti.Orada birinci oldum.O zaman yaşım küçüktü.Daha sonra Türkiye'ye geldik.Hayal gücüm çok iyidi hikayeler, şiirler yazıyordum.Ardındanda yazdıklarımı evde kendi kendime oynamaya başladım.Oyunculuk isteği bende böyle başladı.

Dizinin çekimleri artık tamamen İstanbulda mı olacak?

Evet, yaz boyu diziyi İzmir'in Seferihisar ilçesinde çektik. Şimdi dizide hepimiz Üniversiteyi kazandık ve İstanbul'a taşındık. Artık "Kavak Yelleri" İstanbul'da çekilecek.

İstanbul dışında çekim zor mu?

Oranın suyuna ve havasına alışmakta zorlandık. Çok sağlık sorunu yaşadım. Bir türlü oranın havasına alışamadım, vücudum bile şişti. Bizi mutlu eden ise halkın sevgisi oldu. Orada gerçek anlamda bir aile gibiydik.

Siz ve ekip arkadaşlarınız birlikte bir çok kazalar atlattınız sizin başınıza gelen birşey oldu mu?

Ben ilk başta çok ağır bir nezle atlattım. Dağhan, ayak parmağını kırdı. Sette çekimlerde İbrahim balkondan düştü, hastanelik oldu. Pelin de kas spazmı geçirdi. Kısa bize nazar değdi.

Diziye başlarken bu kadar büyük ilgi göreceğinizi, her hafta gün birincisi çıkacağınızı tahmin ediyor muydunuz?

Umut ediyordum. iş seçerken doğru bir seçim yapmışım. Seçtiğim projenin başarılı olmasından mutluyum. Doğru karar verdiğimi gördüm. Bizim dizimiz kış dizisiydi, ancak yaşanan aksilikler nedeniyle yazın ortasında başladı. Ama sonuç önemli, başarılı oldu.

Şöhret sizi korkutuyor mu?

Bu, şöhreti nasıl kullandığına hazmedip hazmetmediğine bağlı. Oyunculuğa şöhret için değil, sevdiğim işi yapabilmek için girdim. Aslında tiyatro yapmayı amaçlıyordum, ama bir yerde karnımı doyurmam ve bir yerden başlamam gerekiyor. Çünkü oyunculuk yaparak para kazanmak ve birikimim sayesinde tiyatro oynamak istiyordum. Dokuz yıldır bu işin içindeyim. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü'nde öğrenim görüyorum. Tanınmak ve şöhretli olmak hayatımda birşey değiştirmedi. Hayranlarım evime mektuplar gönderiyor. Bunlar güzel şeyler, sevildiğini biliyorsun...
Edward_AshLey
MoD aDaYı
MoD aDaYı
Edward_AshLey

MesajKonu: Geri: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptySalı Tem. 28, 2009 12:31 pm

sağoL cnm =)
http://www.edwardcullen.1talk.net
(=@SLıM=)
(=@SLıM=)

MesajKonu: Geri: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptySalı Tem. 28, 2009 12:54 pm

saqL yafrUuu
http://www.gruphepsifnclub.forumn.biz
ChatLaK_-_CrazY (:
ChatLaK_-_CrazY (:

MesajKonu: Geri: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptySalı Tem. 28, 2009 1:19 pm

saoL
https://aslienver-fan.yetkin-forum.com
Bitter^^
Bitter^^

MesajKonu: Geri: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 11:23 am

önemLi deqiL bitoLarımm
(=@SLıM=)
(=@SLıM=)

MesajKonu: Geri: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 11:25 am

ama saten sohret aslımı deiştitrmes
http://www.gruphepsifnclub.forumn.biz
Bitter^^
Bitter^^

MesajKonu: Geri: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptyCuma Tem. 31, 2009 11:56 am

Heheh Evetttt
Aslı*Zeynep
Daha Yeniyim :(

MesajKonu: Geri: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptyPaz Tem. 04, 2010 9:38 pm

[b][i]Çok sao
sooe
sooe

MesajKonu: Geri: AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."   AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.." EmptyPtsi Ekim 25, 2010 8:51 pm

sağoL cnm =)

AsLı Enwer "ŞöhRet Beni DeqisTirmedi.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AsLi Enver
» Süper Aslı Fotografları
» AsLı EnveR AvataRLaRı (;
» PeLiN KaRaHaN/aSLı RöPoRtaJı
» AsLi eNveR - PeLiN KaRaHaN